trorcrocobsig

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » trorcrocobsig » Тестовый форум » Які спортивні тренування полюбляєте?


Які спортивні тренування полюбляєте?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Дуже цікаво, які заняття хто полюбляє? Я ось TRX для себе відкрив нещодавно, а до цього займався кросфітом.

0

2

Я більше люблю працювати з вагою власного тіла, тому мені більше подобаються фітнес та йога. До речі, на йогу почала ходити в студію https://smart-yoga.me/ , тому що тут атмосфера більш розполагаюча, та й інструктори відмінні майстри своєї справи. За місяць занять практично всі асани вивчила, але деякі все одно важко даються поки що. Ну а дихальні практики мені взагалі складно давалися, але з кожним заняттям йоги виходить все краще.

0

3

Вообще как-то не получается подружиться со спортом.

0

4

Мои любимые упражнения с гантелями дома на сайте musclefit.info нашел как их правильно выполнять, чтобы добиться максимального результата и исключить вероятность травм. Главное не пытаться ухватиться за все сразу в погоне за личными рекордами. Стоит постепенно увеличивать нагрузку и рационально распределять свои силы, тогда хороший результат не заставит себя долго ждать.

0

5

За допомогою цього сайту ви вивчите новини про хокей чемпіонат світу Ресурс пропонує широкий спектр тем, від аналізу ігор до профілів гравців, і призначений як для звичайних ентузіастів, так і для затятих фанатів. Хоча стислість тут є відмінною рисою, статті вражають своїм інформативним змістом. Незалежно від того, чи є ви досвідченим уболівальником або новачком у цьому виді спорту, сайт стане зручним компаньйоном для всіх, хто хоче залишатися в курсі і розважатися в сфері хокею, що швидко змінюється.

0


Вы здесь » trorcrocobsig » Тестовый форум » Які спортивні тренування полюбляєте?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно